Raktáros - targoncás állás káli telephelyen

Masterfoam Kft.
Kál
Bruttó 210 000 Ft - 320 000 Ft / hónap
2018. 09. 04.

A Masterfoam Kft. káli telephelyére, azonnali kezdéssel keresünk

RAKTÁROS-TARGONCÁS

munkakör betöltésére jelentkezőket.

Feladatok

  • Beérkező anyagok mennyiségi, minőségi átvétele, raktározása
  • Kiszállításra kerülő késztermékek készletezése, kamionok targoncás megrakodása
  • Alapanyag, és készletmozgások nyomon követése integrált rendszerben
  • A termelés területek anyagigényének folyamatos ellátása
  • Gépi anyagmozgatás gázüzemű-, elektromos-,  targoncával

Elvárások

  • Terhelhetőség és határidőre való teljesítés képessége
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Következetes, logikus gondolkodás

Előnyök

  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Termelő vállalatnál szerzett hasonló irányú tapasztalat
  • Targoncakezelő jogosítvány és napi szintű gyakorlat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Önálló, kihívást jelentő munkakör
  • Stabil  háttér
  • Főállású, munkaviszony
  • Bejárás támogatás
  • Cafetéria
  • Fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!