Hitelkártya promóter munkalehetőség (Nettó: 1000-1200 Ft/óra)

Finance Sales Hungary Kft.
Gyöngyös
Nettó 1 000 Ft - 1 200 Ft / óra
2018. 11. 30.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Dolgozni szeretnél, de nincs szakképesítésed
  • Főállás érdekel
  • Jól tudsz és szeretsz kommunikálni
  • Fel tudod kelteni mások figyelmét
  • Nyitott vagy új ismeretek elsajátítására

AZ ÚJ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Támogasd az értékesítő kolléga munkáját
  • Szólítsd meg a vásárlókat
  • Keltsd fel a figyelmüket
  • Kísérd oda az érdeklődőket az értékesítő kollégához

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

  • Teljesítmény arányos bérezés (fix+jutalék), átlagosan Nettó: 1000-1200 Ft/óra
  • Hosszú távú, főállású vagy részmunkaidős munkaviszony
  • Biztos szakmai háttér
  • Ingyenes szakképzések, ha karriert szeretnél építeni
  • Támogató, összetartó csapat
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

ELŐNYT JELENT:

  • Hostess/promoter munkatapasztalat

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el jelentkezésedet lakhely megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva. Bővebb tájékoztatást a +36 70 510 2020 telefonszámon tudunk adni. Hétköznap 9 és 16 óra között.

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!