Termelési operátor állás Székesfehérváron ingyenes szállással

Pannonjob Kft.
Gyöngyös
2018. 12. 10.

Székesfehérvári Japán Autóipari partnercégünkhöz keresünk munkatársakat:

Feladatok:

  • Aprólékos szereldei feladatok ellátása
  • Gépek kezelése és működtetése
  • Minőségbiztosítási és más rendszerleírások betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszak és folyamatos műszak vállalása
  • Álló munka vállalása

Előnyök:

  • Gépkezelésben vagy fémipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Átlag nettó 170-200.000 Ft   (alapbér br. 200.000 Ft)
  • Cafeteria: bruttó 350.000 Ft
  • Hazautazás 100 %-os támogatása
  • Dolgozói kedvezmények, ajánlási program
  • Féléves bónusz
  • A cég saját buszjárataival ingyenes bejárási lehetőség Székesfehérvár 50 km-es körzetéből
  • Utazási költségtérítés

Munkáltató profilja:

  • Székesfehérvári egyedülálló autóipari partnercégünknél üzemanyagellátó rendszerelemeket, befecskendezőket, injektorokat gyártanak.

Egyéb:

Kizáró okok:

  • Fém-, olajallergia asztma
  • Epilepszia
  • Legalább 155 cm-es testmagasság

Jelentkezni lehet az alábbi telefonszámokon:

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!